15:24 25 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم ملی برازیل در تازه‌ترین مصاحبه‌اش به صورت ویژۀ از ستاره تیمش ستایش کرد.

به گزارش اسپوتنیک، تیته، سرمربی تیم ملی برازیل در مصاحبه اخیرش با نشریه «فرانس‌فوتبال» به طور ویژه از نیمار تمجید کرده است.

تیته در این مصاحبه درباره ستاره پاری‌سن‌جرمن گفت:«نیمار که در زمین باشد، خیال شما راحت است. وقتی او در ترکیب باشد چیزی که انتظارش را ندارید رخ می دهد. او به شما راه‌حل‌های فردی و تیمی می‌دهد که هیچ بازیکنی نمی‌تواند این آن‌ها را به شما بدهد. با وجود توانایی نیمار قدرت تیم دوچندان می‌شود. او بازیکنی کلیدی است و هیچ بازیکن دیگری نمی‌تواند جای او را پر کند.»

این درحالیست که نیمار که بعد از تعطیل شدن رقابت های لیگ فرانسه به دلیل شیوع کرونا راهی برزیل شد اما انتشار عکس های او به همراه تعدادی از دوستانش که مشغول بازی و خوشگذرانی بودند، جنجال ساز شد اما او اعلام کرد که این افراد از پاریس با یک جت اختصاصی همراه او به برزیل رفتند و با هم در قرنطینه بودند.

خانه ای که نیمار در آن قرنطینه است، در آرامش کاملا به تمریناتش بپردازد. او هر روز به همراه مربی اختصاصی اش، ریکاردو روسا، تمرین می کند تا آمادگی اش را حفظ کند و دچار آسیب دیدگی نشود. او منتظر پایان این دوره دشوار است تا به باشگاهش برگردد."

مرتبط:

اگر می‌توانستم خیلی وقت پیش نیمار را به رئال می‌آوردم
بی‌احتیاطی نیمار در برابر ویروس کرونا، عصبانیت شدید مردم را برانگیخت+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر