19:22 22 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 21
ما را در دنبال کنید

 همسر سابق مارادونا می‌گوید رابطه اش با دیگو رابطه‌ای رسمی و عاری از عشق بوده است

به گزارش اسپوتنیک، زندگی شخصی دیگو مارادونا از همان زمانی که بازی اش در دنیای فوتبال را شروع کرد تا همین اکنون فراز و نشیب و حواشی زیادی داشته است. با این حال از زمانی که او با روکیو اولیوا نامزد کرد بسیاری تصور می‌کردند این رابطه به سرانجام می‌رسد و دیگو تا آخر با عشق جدیدی که پیدا کرده می‌ماند.

البته که رسانه‌های آرجنتین در کنار بسیاری از مردم، همان زمان عنوان کردند روکیو فقط برای پول و شهرت جذب مارادونا شده و وعده‌های عاشقانه‌های آن‌ها همگی پوچ بوده است. این شایعات زمانی به واقعیت پیوست که روکیو از دیگو جدا و بعد در دادگاه علیه او شکایت کرد. حالا، اما در تازه‌ترین صحبت ها، روکیو به گاتزتا دلو اسپرت گفته که رابطه ایشان رسمی بوده و عشقی نسبت به مارادونا نداشته است.

روکیو در این خصوص بیان داشت:«از اینکه از دیگو جدا شده ام اصلا پشیمان نیستم. این روز‌ها هیچ اثری از او در زندگی ام نیست. هیچ ارتباطی با دیگو ندارم.پیش از هرچیز باید بگویم من هیچ صدمه‌ای به دیگو نزده ام و خودش این موضوع را خیلی خوب می‌داند. او من را به عنوان یک زن می‌شناخت و من همیشه میخواستم نظراتش را درباره موارد مختلف بدانم». این موضوع ناراحتم نمی‌کند که مردم می‌گویند به خاطر پول و شهرت با مارادونا ازدواج کرده ام. موضوع این است که واقعیت بعدا مشخص می‌شود

 

 

مرتبط:

کرونا و فوتبال ؛ مارادونا هم قرنطین شد
مسی بهتر از مارادونا است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر