02:26 20 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سران باشگاه یوونتوس برای تقویت خط دفاعی شان قصد دارند اشرف حکیمی را به خدمت بگیرند.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه ایتالیایی «کالچو مرکاتو»، سران باشگاه یوونتوس به خاطر مشکلاتشان در پست دفاع راست اشرف حکیمی را بهترین گزینه برای این پست می دانند و خواهان جذبش هستند. قرارداد حکیمی با دورتموند تابستان پیش رو به اتمام رسد. او به شرطی می خواهد به برنابئو برگردد که در ترکیب ثابت کهکشانی ها باشد.

این در حالی است که راه‌راه پوشان تورین پس از جدایی دنی آلوز از این تیم در سال 2017 مشکلاتی در این پست داشته‌اند. حکیمی 2 سال پیش به صورت قرضی از رئال به دورتموند رفت. این مدافع در طول این دو فصل خودش را احیا کرد و عملکردی درخشان در ترکیب زنبورها داشت. باشگاه چلسی هم وضعیت این بازیکن را زیرنظر دارد و رقیب یووه در این راه است.

این مدافع مراکشی اخیراً گفته بود که رئال مادرید باشگاهی است که من آن را خانه صدا می‌زنم. من واقعاً از حضورم در رئال مادرید لذت می‌بردم و بازی‌های زیادی در آنجا انجام دادم. اگر رئال بخواهد که به سانتیاگوبرنابئو برگردم، این را کار را خواهم کرد، اگر هم که نخواهد فصل دیگری از دوران حرفه‌ا‌ی‌ام را با باشگاه فوق‌العاده دیگری آغاز خواهم کرد.

مدافع 21 ساله در این فصل برای دورتموند 37 بازی انجام داد و 7 گل زده و 10 پاس گل داد. قیمت این بازیکن حدود 60 میلیون یورو است.

مرتبط:

اشرف حکیمی در آلمان می‌ماند
هشدار به رئال ، لمپارد به اشرف حکیمی علاقه مند است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر