ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک رسانه اسپانیایی از جزئیات قرارداد مهاجم اینتر با بارسلونا خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه اسپانیایی «موندودپورتیوو»، لوتارو مارتینز، مهاجم اینتر تابستان آینده با بارسلونا قراردادی 7 ساله امضا می کند. از سوی هم این رسانۀ اسپانیایی از دستمزد این ستاره 22 ساله در اردوگاه کاتالونیا خبر داد. مارتینز سالیانه 7 میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد. در حقیقت بارسلونا تا سال 2027 می خواهد این مهاجم را به خدمت بگیرد.

سران باشگاه کاتالانی‌ها از سال گذشته با توصیه لیونل مسی به دنبال جذب این پدیده آرجنتینی بودند که با مخالفت باشگاه اینتر مواجه می‌شدند اما بارسلونا عزم خود را جزم کرد تا در تابستان پیش رو با پرداخت 111 میلیون یورو مبلغ فسخ قرارداد این بازیکن به اینتر او را به نیوکمپ بیاورد. لاوتارو قرار است که رقیبی جدی برای لوییز سوارز در ترکیب بارسا در فصل آینده باشد. بارسلونا حساب ویژه ای روی این مهاجم باز کرده و مسی از خرید هموطنش استقبال کرده است.

اینتر کم کم دارد با جدایی بازیکنش در تابستان بعدی کنار می آید. آلبرتو یاکه، وکیل این بازیکن آرژانتینی گفته است که با باشگاه های مختلف در تماس است. نمایندگان بارسلونا بازیهای پرشماری از لوتارو را در این فصل زیر نظر گرفته اند.

مرتبط:

بارسا بر سر دو راهی انتخاب؛ لاوتارو یا نیمار؟
بيشنهاد خيره كننده اينتر برای لائوتارو؛ اگر بارسا بگذارد !
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر