ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه یوونتوس قصد دارد هری کین را از تاتنهام خریداری کند.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو»،  در حالی که آینده این ستاره انگلیسی در تاتنهام مشخص نیست، مسئولان یووه در نظر دارند کین را به تورین بیاورند. مبلغ این بازیکن 105 میلیون پوند گزارش شده اما مشکلاتی بر سر راه خرید کین وجود دارد که یوونتوس از آنها مطلع است.

© Sputnik / Алексей Филиппов

هر چند اوضاع ناشی از بحران کرونا، فشارهای مالی زیادی را بر «بانوی پیر» وارد می کند، اما یووه قادر خواهد بود که کین را از هاتسپر به خدمت گیرد. البته برای رسیدن به چنین مهاجمی باید روی پرداخت حداقل 12 میلیون یورو در سال به عنوان دستمزد حساب کند. همینطور برای جلب نظر تاتنهام نیز رقمی حدود 120 میلیون یورو پرداخت کند.

پس از آنکه مهاجم ارزشمند هاتسپر در مصاحبه ای عنوان کرد امکان رفتن به تیمی دیگر را دارد، بحث در مورد مقصد بعدی او بالا گرفت. در جریان لایف اینستاگرام جیمی ردنپ بازیکن سابق لیگ جزیره، کاپیتان تیم ملی انگلیس اعلام کرد او مشکلی برای جدایی از تاتنهام ندارد و گفت:«اگر احساس نکنم که به عنوان یک تیم در حال پیشرفت هستیم، شخصی نیستم که بتواند در این تیم ماندنی شود.»

هری کین در فصل جاری که اکنون چند هفته‌ای است به خاطر شیوع کرونا متوقف شده و آینده ای مبهم دارد، موفق شده 17 گل در 25 مسابقه بزند. البته او 2 پاس گل نیز داده است.

مرتبط:

هری کین در چند قدمی خروج از تاتنهام؛ مقصد نهایی یوونتوس یا مادرید؟
رقابت رئال و سیتی بر سر هری کین
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر