03:08 26 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فیلیپه لوییس، مدافع سابق اتلتیکومادرید در مورد رویارویی با لیونل مسی صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، فیلیپه لوییس که در حال حاضر در فلامینگو بازی می‌کند، در سال‌های گذشته همیشه مامور مهار لیونل مسی در دیدار‌های اتلتیکومادرید مقابل بارسلونا بود و صحنه‌های زیادی از خطا‌های شدید او روی ستاره آرجنتینی در اذهان باقی مانده است. فیلیپه لوییس ضمن تمجید از عملکرد مسی، مدعی شد او نداشته و همیشه تنها در فکر پیروزی راهی زمین مسابقه می‌شده است.

مدافع پیشین اتلتیکو در این خصوص اظهار داشت:«اگرچه من همیشه لیونل مسی را مورد تمجید و ستایش قرار داده ام، اما هرگز از او درخواست نکرده ام پیراهنش را به من به یادگاری بدهد، زیرا من تنها برای پیروز شدن راهی زمین فوتبال می‌شوم، نه اینکه تنها بگویم مقابل بازیکنی مانند لیونل مسی بازی کرده ام. همه می‌دانند که من درباره مسی چه فکری می‌کنم.»

او در بخش پایانی گفته‌هایش در این مورد بیان داشت:«من برای مهار و متوقف کردن لیونل مسی به او ضربه زده و روی مسی خطا می‌کردم و او هرگز من را به این دلیل مورد سرزنش قرار نمی‌داد. تنها کاری که باید انجام دهید این ایت که از بازی مسی لذت ببرید، زیرا نمی‌دانم چند سال یا ده‌ها سال طول بکشد تا دوباره بازیکنی مانند لیونل مسی پیدا شود. به نظر من توپ طلا همیشه باید به مسی تعلق گیرد.»

مرتبط:

اینتری شدن مسی فقط یک رویا نیست
انتظار نداشتیم مسی بهترین بازیکن تاریخ شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر