04:36 26 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره سابق فوتبال آرجنتین به تمجید از مسی پرداخت و ابراز امیدواری کرد که هم وطن او بتواند عنوان قهرمانی جام جهانی را بدست آورد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از سایت «گل»، به باور هرنان کرسپو، فوتبال به لیونل مسی یک جام جهانی بدهکار است ولی فقدان این جام هم تاثیری روی عظمت این بازیکن ندارد.

کرسپو در این مورد اظهار داشت:«ما آرجنتینی هستیم و قطعا می‌خواهیم که مسی قهرمانی در جام جهانی را بدست اورد. او فراتر از هر بازیکن و هر عنوانی در فوتبال است. او توقف ناپذیر است و بارها نشان داده که چه بازیکن حرفه‌ای است. با تمام وجودم می‌خواهم که او عنوان قهرمانی در جام جهانی را بدست آورد.»

پس از کسب شش توپ طلا، مسی هنوز به دنبال نخستین جام خود همراه با تیم ملی آرجنتین است. ناکامی در چند فینال کوپا آمریکا و جام جهانی 2014، خاطرات خوشی برای ستاره بارسلونا رقم نزده است. عده‌ای به این باورند که این بازیکن 32 ساله برای آن که به سطح دیگو مارادونا برسد، باید قهرمانی در جام جهانی را همراه کشورش تجربه کند.

اسکار اوستاری دیگر بازیکن هم وطن مسی نیز به تمجید از فوق ستاره کشورش پرداخت و گفت:«شک ندارم که اگر مسی نتواند قهرمان جام جهانی شود، فوتبال ورزشی ناعادلانه خواهد بود

 

مرتبط:

اینتری شدن مسی فقط یک رویا نیست
انتظار نداشتیم مسی بهترین بازیکن تاریخ شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر