02:12 07 جون 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستارۀ دورتموند در پاسخ به پرسش یک هوادارش در انستاگرام گفت اگر قرار است به منچستریونایتد برود، همین حالا یک جرعه آب به عنوان نشانه بنوشد.

به گزارش اسپوتینک و به نقل از نشریه «سان» انگلیس، روز گذشته جیدون سانچو در حال شرکت در یک لایو اینستاگرامی و ارتباط با هوادارانش بود که در این حین یکی از هواداران از او درخواست کرد اگر قرار است به منچستر برود همین حالا یک جرعه آب به عنوان نشانه بنوشد. در همین لحظه سانچو که سابقه حضور در آکادمی منچستر سیتی را دارد از بطری آبش، آب نوشید تا به نوعی حضورش در فصل آینده در اولترافورد را افشا کند.

مشخص شدن آینده سانچو در لایو اینستاگرامسانچو حتی اگر امسال هم از دورتموند به منچستر یونایتد نپیوندد با توجه به پیشنهادهای زیادی که برای جذب او رسیده به احتمال زیاد جمع زردپوشان را ترک می‌کند. به همین دلیل دورتموندی‌ها هم از حالا به دنبال پیدا کردن جانشین برای او هستند. جود بلینگهام از تیم بیرمنگام و فران تورس از تیم والنسیا مهم‌ترین گزینه‌های جانشینی سانچو در تیم دورتموند هستند.

سانچو 20 ساله که سابقه حضور در تیم ملی انگلیس در تمام رده‌ها را دارد در آکادمی منچستر سیتی رشد یافته اما هرگز پیراهن این تیم را بر تن نکرده و در تیم بورسیا دورتموند به فوتبال معرفی شده است.

مرتبط:

توصیه رویس به سانچو: یکی دو فصل دیگر در دورتموند بمان!
ستارۀ دورتموند در صدر فهرست خریدهای لیورپول
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر