05:57 25 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دیبالا و یوونتوس "در حال کار بر روی یک ایده‌ی مشترک در مورد تمدید قرارداد وی تا سال 2022" هستند.

به گزارش اسپوتنیک، یوونتوس و پائولو دیبالا ایده‌ی مشترکی برای تمدید قرارداد فعلی وی تا جون 2022 دارند و این بازیکن بقیه فعالیت‌های خود را در ورزشگاه آلیانز انجام می‌دهد.

مُهاجم آرجانتینی تقریباً پنج سال پیش با انتقال 40 میلیون یورویی از پالرمو وارد این تیم شد و به نظر می‌رسید که وی در آستانه عزیمت به پیشبرد رقابت‌های فعلی قرار دارد.

باشگاه‌های انگلستانی با این بازیکن 26 ساله پیوند داشتند اما او در یوونتوس ماند تا مائوریسیو ساری را از طریق عملکردهای خود در بیانکونری متقاعد کند و در 24 بازی سری آ 7 گل و 9 پاس گل به ثبت رساند.

اکنون توتواسپورت ادعا می‌کند که دیبالا و یوونتوس در حال کار بر روی یک ایده‌ی مشترک برای تمدید قرارداد فعلی خود در این باشگاه به ارزش 7 میلیون یورو در سال هستند اما یک افزایش تدریجی دستمزد را در فصول آینده به اجرا می‌گذارند و این پروژه را برای پیوند دادن دیبالا برای زندگی "آغاز کردند.

این روزنامه فاش می‌کند که نمایندگان این بازیکن به همراه بیانکونری روی چنین پیشنهادی کار کرده‌اند و ادعا می‌کنند که این قرارداد با پاداش‌های معمول مربوط به دستاوردهای آینده وی در تورین تزئین می‌شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر