15:06 24 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سس فابرگاس اعلام کرده مسی قطعا در بارسلونا از فوتبال خداحافظی می‌کند. او امباپه را جانشین مسی و رونالدو در فوتبال می‌داند.

به گزارش اسپوتنیک، سسک فاربرگاس هافبک اسپانیایی موناکو در گفت و گویی که با رادیو کادنا سر داشت درباره موضوعات زیادی صحبت کرد.

او ابتدا درباره جدایی مسی از بارسلونا گفت:«من همواره با مسی صحبت می کنم. او می خواهد که با پیراهن بارسلونا از دنیای فوتبال خداحافظی کند. ممکن است که در بارسلونا هزاران اتفاق رخ دهد اما اطمینان دارم که مسی هیچ وقت تیم را ترک نمی کند و با پیراهن بارسلونا از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.»

فابرگاس در ادامه صبحت‌هایش به ستایش از ستاره فرانسوی پاری‌سن‌جرمن پرداخت و گفت:«رونالدو 35 ساله شده و مسی 33 سال دارد و هر دو نفر در حال پیر شدن هستند. اگر بخواهیم درباره جانشین این دو صحبت کنیم، نظر من امباپه است زیرا هم جوان است، هم استعداد دارد و هم تعهد و ذهنیتی مناسب. او می‌تواند تا 10 سال در فوتبال بدرخشد. پس از او بازیکنانی مانند نیمار یا هالند وجود دارند اما از نظر استعداد، قابلیت گلزنی و سرعت، امباپه من را یاد تیری آنری می‌اندازد. من بازی او را از انتهای زمین دیده‌ام که چگونه  یک پاس بلند ارسال شده به فضای خالی را دنبال می‌کند

فابرگاس هم اکنون در تیم موناکو عضویت دارد.

مرتبط:

بکهام: مسی در سطح بالاتری نسبت به رونالدو قرار دارد
10 فوتبالیست سریع جهان؛ امباپه در صدر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر