21:03 26 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا تصمیم دارد تا همانند رئال مادرید، دیدارهای خانگی‌اش را در ورزشگاه کرایوف برگزار کند تا هزینه‌ها را کاهش دهد.

به گزارش اسپوتنیک، بازی‌های لالیگا در حال حاضر متوقف است و این احتمال وجود دارد که در صورت کاهش مبتلایان به ویروس کرونا در اسپانیا، بازی‌ها تا یک ماه دیگر از سر گرفته شود.

روز گذشته نشریه آ.اس مدعی شد که صورت ادامه بازی‌های لالیگا، رئال مادرید بخاطر کاهش مصارف و به دلیل باز سازی ورزشگاه برنابئو، دیدارهای خانگی خود را در ورزشگاه شش هزار نفری دی استفانو برگزار خواهد کرد.

این نشریه در گزارش امروزش از تغییر مکان بازی‌های خانگی بارسا نیز خبر داد و مدعی شد که این باشگاه نیز از رئال مادرید تقلید کرده و بازی‌های خانگی‌اش را تصمیم دارد تا در ورزشگاه شش هزار نفری کرایوف برگزار کند.

باشگاه بارسلونا در نظر دارد تا پس از دریافت اجازه نامه از سوی سازمان برگزاری رقابت‌های لالیگا، وسایل و تجهیزات (VAR) را نیز به این ورزشگاه منتقل کند.

ورزشگاه کرایوف سال گذشته ساخته شد و با امکانات روز مجهر است و به نظر می‌رسد که یوفا و سازمان برگزاری رقابت‌های لالیگا نیز مشکلی برای صدور اجازه نامه نخواهند داشت.

مرتبط:

راکیتیچ: قهرمانی لالیگا بی‌هیچ دلیلی باید به بارسلونا برسد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر