22:50 19 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بر اساس آخرین گزارش‌ها، سران باشگاه چلسی از جذب ستاره برازیلی بارسلونا منصرف شده اند.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه انگلیسی «اتلتیک» گزارش داده که سران باشگاه چلسی دیگر تمایل به جذب فلیپه کوتینیو، ستاره برازیلی بارسلونا که به صورت قرضی در دورتموند بازی می‌کند، نیست. این نشریه در بخشی از گزارش خود در این خصوص بیان داشته که سران این باشگاه انگلیسی قصد دارند به جای او هدف‌های دیگری را دنبال کنند.

در هفته‌های اخیر از باشگاه چلسی به عنوان یکی از مشتریان اصلی کوتینیو  نام برده شده بود. علاوه بر چلسی از باشگاه اورتون هم به عنوان گزینه جذب کوتینیو نام برده می‌شود ولی رسانه‌ها مدعی بودند کوتینیو به پوشیدن پیراهن آبی چلسی بسیار نزدیک شد است. این نشریه می‌گوید کای هاورتز، ستاره آلمانی بایر لورکوزن در حال حاضر اولویت اول باشگاه چلسی و فرانک لمپارد است.

کوتینیو جنوری 2018 با یک قرارداد تاریخی از لیورپول به بارسلونا پیوست ولی در این تیم ندرخشید و سرانجام به صورت قرضی راهی بایرن مونیخ شد. با توجه به اینکه بایرن مونیخ هم از او راضی نیست و امسال تابستان قراردادش را دائمی نخواهد کرد کوتنییو به نوکمپ برمی‌گردد و گفته می‌شود بارسا  اعلام کرده با پیشنهاد مناسبی که برای خرید او دریافت کند موافقت خواهد کرد.

 

 

مرتبط:

نظر ستین در مورد کوتینیو عوض شد؛ وینگر برزیلی به بارسا بر میگردد؟
تماس از کوتینیو، پاسخ نه از لیورپول
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر