ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا نام نیمار را از لیست نقل و انتقالات تابستانی خط زد.

به گزارش اسپوتنیک، در حالی که نشریه اسپانیایی «موندو دیپورتیوو» و روزنامه «اسپورت» اسپانیا هفته‌هاست به موضوع انتقال نیمار پرداخته اند، این دو نشریه اعتراف می‌کردند که این مسئله بسیار پیچیده است، Esport3 عصر پنجشنبه این خبر را اعلام کرد که بارسا قبلاً تصمیم به پایان پروژه بازگشت نیمار گرفته است.

باشگاه بارسلونا در مواجهه با مشکلات اقتصادی خود در ارتباط با شیوع همه‌گیر ویروس کرونا تصمیم گرفته است تا در تابستان پیش از جذب نیمار مطابق گفته TV3 و رادیو کاتالونیا منصرف شود. آبی‌اناری‌ها در مواجهه با بحران ویروس کرونا تصمیم گرفته اولویت‌های خود را بررسی کند و در این بین نیمار از لیست خواسته‌های کادرفنی کنار رفته است. سران این باشگاه تصمیم گرفته است در درجه اول خرید لائوتارو مارتینز از اینتر را نهایی کند و پس از آن قرارداد لیونل مسی را که تا پایان سال 2022 به پایان می‌رسد تمدید کنند.

این نخستین باری است که یک رادیویی کاتالونیایی نزدیک به باشگاه بارسلونا تایید کرده است این باشگاه در نظر دارد تا از خرید نیمار منصرف شود. عدم حضور نیمار در لیست خرید بارسلونا سبب می‌شود تا باشگاه رئال مادرید که به عنوان دیگر مشتری این بازیکن سرشناس شناخته می‌شود، مذاکرات را به صورت جدی پیگیری کند.

مرتبط:

خیال بارسا راحت شد؛ مادرید دیگر به فکر جذب نیمار نیست
مشکلات بارسا برای جذب نیمار چیست؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر