ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بازیکنان یوونتوس که در دوران کرونایی به کشورشان سفرکردند به ایتالیا احضار شدند.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا، باشگاه تورینی بازیکنان خارجی‌اش که یکی از آنها کریستیانو رونالدو است، به تورین احضار کرده است. 9 تن از بازیکنان خارجی تیم قدرتمند سری آ که در هفته های اخیر به کشور خود رفتند، با این احضار موظف به بازگشت هستند.

© Sputnik / Алексей Филиппов

این اتقاق در حالی است که روز گذشته رسانه‌های همین کشور گزارش کردند ماتیس دلیخت،‌مدافع هلندی و 20 ساله خاک ایتالیا را به خاطر نامعلوم بودن وضعیت کشور ترک کرد و به زادگاهش سفرکرد. رونالدو در این مدت در کشورش پرتگال به سر می‌برد. بر اساس گزارش این نشریه، کریستیانو رونالدو و دیگر بازیکنان به محض ورود به ایتالیا نمی‌تواند به یوونتوس یکجا شود بلکه باید یک دوره قرنطینه چهارده روزه دیگر را هم پشت سر بگذارد.

طبق اعلام روزنامه ایتالیای قرار است داگلاس کاستا و آلکس ساندرو، ستاره های برزیلی با بازگشت به ایتالیا،‌جزو اولین نفرات بازگشته باشند. بازیکنان خارجی تیم فوتبال یوونتوس پس از شیوع گسترده کرونا در ایتالیا، در ماه مارچ این کشور اروپایی را ترک کردند و به وطن بازگشتند تا در قرنطینه بمانند و دستورات پزشکی و بهداشتی را رعایت کنند.

 

مرتبط:

بازگشت رونالدو به ایتالیا تکذیب شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر