ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فهرست 25 نفره پردرآمد ورزشکاران برتر تمام دوران سازمان مبارزات آزاد UFC منتشر شد.

به گزارش اسپوتنیک، فهرست 25 مبارز برتر پردرآمد تاریخ سازمان UFC منتشر شد که در آن کانور مک‌گریگور ایرلندی با 9.7 میلیون پوند در صدر جدول تکیه زده و اما روندا روسی بهترین مبارز بخش زنان با 3.4 میلیون پوند در این فهرست جایگاه 23ام را دارد.

گریگور که از 2013 وارد این سازمان شده به بزرگترین ورزشکار پرطرفدار این سازمان تبدیل شده و به سرعت به عنوان یک فوق ستاره قهرمان جهان دست پیدا کرده است.

طبق گزارش فوربس، ارزش خالص این ورزشکار 100 میلیون پوند تخمین زده شده، با بازی بوکس کُراس اوور مقابل فلوید می‌ویدر در سال 2017 معاملات خوب اسپانسری را به ثروت‌اش افزوده است.

اما در لیستی که توسط "اتلتیک‌پاندا" تهیه شده، ستاره ایرلندی از لحاظ پولی که از طریق مبارزات UFC بدست می‌آورد، پیش می‌رود.

در این فهرست نشر شده جدید، مک گریگور با داشتن کیف پول‌های تضمینی 9.7 میلیون پوندی درآمد به عنوان بالاترین جنگنده UFC شناخته می‌شود.

وی در بازگشت به قفس مقابل دونالد کرون در جنوری حداقل 2.3 میلیون پوند چک دریافت کرد، همان مبلغی که او قبل از مسابقه با خبیب نورماگومدوف در سال 2018 و ناتیا دیاز برای بار دوم در سال 2016 به دست آورده بود اما مک گریگور پس از جوایز PPV ادعا کرد که او برای کسب 80 میلیون پوند آماده است.

او اولین حضور خود را در جولای 2015 با پیروزی در عنوان سبک وزن UFC در مقابل چاد مندز تجربه کرد و از آن زمان تاکنون در بوکس آفیس جنگیده و جالب این‌که او با پیروزی در ثانیه 13 در مسابقات 194 UFC در دسامبر 2015 سریعترین پیروزی را در تاریخ مبارزات به نامش کرد.

در فهرست نشر شده، پس از وزشکار ایرلندی، آلیستر اُوِریم ورزشکار سنگین وزن با 7.2 میلیون پوند در آمد جا خوش کرده است.

نورماگومدوف رقیب سخت مک گریگور با 7 میلیون پوند در رده سوم این لیست قرار دارد اما او در حال تبدیل شدن به یک ستاره فوق العاده و وفادار داغستانی است.

این قهرمان بدون شکست در سازمان یو‌اف‌سی است و قرار است پس از کروناویروس برابر حریف جدیدی وارد رقابت شود.

روندا روسی قهرمان سابق UFC و ستاره WWE در رده بندی اعلام شده، 23 است که 3.4 میلیون پوند قبل از ترک این ورزش در سال 2016 به دست آورده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر