21:36 06 جون 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

دیده می‌شود که کریستیانو رونالدو در آیندۀ نزدیک صاحب فرزند دیگری خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه «سان» انگلیس، جورجینا رودریگز، همسر کریستیانو رونالدو تصویری در صفحه رسمی اش منتشر کرده که حاکی از باردار بودن اوست و بدین ترتیب به نظر می رسد فرزند پنجم کریستیانو رونالدو نیز در راه است.

رونالدو در حال حاضر چهار فرزند دارد، اما او مدتی قبل اعلام کرد علاقمند است تعداد فرزندانش بیشتر شده و تا مرز هفت نفر نیز برسد. همچنان جورجینا رودریگز نیز در جولای سال 2018 مدعی شد او و کریستیانو رونالدو علاقمند هستند تعداد فرزندانشان بیشتر شود و احتمال دارد این اتفاق در آینده رخ دهد.

به جز جونیور، رونالدو یک دوگانگی دیگر به نام‌های اوا و متئو دارد و فرزند چهارم او به نام آلانا نیز از جورجینا است. بدین ترتیب فرزند جدید، دومین بچه کریستیانو رونالدو از جورجینا خواهد بود. در سال های اخیر جونیور، فرزند ارشد رونالدو بارها در کنار این بازیکن در محافل مختلف ظاهر شده و به نظر می رسد آینده خوبی نیز در انتظار او باشد.

جونیور در حال حاضر در تیم نونهالان یوونتوس به میدان رفته و هر از چند گاهی آماری درخشان از گلزنی های متوالی او منتشر می شود. در طول تا یخ معمولا فرزندان ستاره های بزرگ موفق به تکرار موفقیت های پدرانشان نبوده اند، اما شاید این قاعده در آینده در مورد جونیور تغییر کرده و او نیز روزی بتواند جای پای پدرش بگذارد.

 

مرتبط:

رونالدو با جت شخصی‌اش به ایتالیا رسید + ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر