15:09 07 جون 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بدنبال آماده‌سازی آلمان برای تسهیل محدودیت‌های قرنطینه از سوی صدراعظم این کشور، رقابت‌های بوندسلیگا به احتمال زیاد 15 ماه می فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.

به گزارش اسپوتنیک  و به نقل از نشریه انگلیسی «سان»، صدراعظم آلمان در جریان یک نشست راه دور که قرار است چهارشنبه هفته جاری برگزار شود، مقررات ارائه شده در راستای تحدید شیوع ویروس کرونا را تسهیل خواهد کرد.

بر این اساس، انتظار می‌رود وی در جریان این نشست، چراغ سبز خود را به منظور پیگیری رقابت‌های بوندسلیگا نشان بدهد البته تحت شروط سختگیرانه و البته بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها. علاوه بر این، بازیکنان باید از ماسک استفاده کنند و به آنها تذکر داده خواهد شد که در مواقع شادی یکدیگر را در آغوش نگیرند.

فعالیت بوندسلیگا از هشتم مارچ به حالت تعلیق درآمد اما باشگاه‌ها از ماه گذشته به تمرینات بازگشته‌اند. هفته گذشته آزمایش ابتلا به کرونای سه بازیکن باشگاه کلن مثبت اعلام شد اما تمرینات تیم طبق روال پیگیری شد و بازیکنان آلوده نیز به مدت 14 روز راهی قرنطینه شدند.

در مجموع یک هزار و 724 نفر از دو لیگ اول آلمان مورد آزمایش قرار گرفته اند و این در حالی است که انتظار می‌رود در آستانه ازسرگیری رقابت‌های بوندسلیگا در هفت جاری، موج دوم نمونه گیری‌ها نیز انجام شود.

مرتبط:

بوندسلیگا به صورت قطعی بدون تماشاگر برگزار خواهد شد
چراغ سبز وزیر صحت آلمان برای از سرگیری رقابت‌های بوندسلیگا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر