15:39 21 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آندره تراشتگن دروازه‌بان بارسلونا می‌گوید که آنها آماده دوباره آغاز شدن لالیگا هستند اما همه چیز بستگی به دولت دارد.

به گزارش اسپوتنیک، دروازه‌بان بارسلونا مارک آندره تراشتگن می‌گوید که انتظار دارد بتواند فصل را تمام کند اما قبول می‌کند که همه چیز بستگی به دولت اسپانیا دارد تا به لالیگا اجازه دهد بازی‌ها را از سر بگیرد.

لالیگا از ماه مارچ به دلیل همه‌گیر شدن کرونا ویروس متوقف شده و بارسا با 11 بازی هنوز 1 امتیاز بیشتر از رئال دارد و در صدر جدول قرار گرفته است.

بارسا این هفته به تمرینات بازگشت و تر اشتگن به ESPN در مورد احساس بازگشتش به کار پس از 8 هفته قرنطین در خانه گفت: "سرانجام روز جمعه تمرینات انفرادی را در زمین تمرین شروع کردیم. بازگشت به سر کار بسیار عالی است. همه انتظار دارند فصل را تمام کنند اما مطمئناً ما به دستورالعمل دولت نیاز داریم."

او اظهار داشت: "ما همه احتیاط‌ها را برای احترام و پیگیری آنها انجام خواهیم داد. من مشتاقانه منتظر بازی‌ها هستم. وقتی آنها تماس می‌گیرند من در آنجا خواهم بود اگرچه ممکن است آمادگی لازم را برای بازگشت به تناسب اندام نداشته باشم."

دروازه‌بان آلمانی اضافه کرد: "شما نمی‌توانید کارهای جداگانه‌ای که در خانه انجام داده‌ایم را با کار خاص در زمین مقایسه کنید اما توپ را به من بدهید و من سعی می‌کنم از بهترین موقعیت استفاده کنم."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر