13:07 30 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با اعلام وزیر ورزش ایتالیا، تمرینات گروهی تیم‌‌های فوتبال این کشور در آستانه شروع مجدد قرار گرفت و احتمال از سرگرفته شدن مسابقات هم قوت گرفت.

به گزارش اسپوتینک و به نقل از «اسکای اسپورت»، باشگاه‌های حاضر در رقابت‌های سری‌آ می‌توانند از 28 ماه ثور تمرینات گروهی خود را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سر بگیرند. برخی از تیم‌های ایتالیایی در حال حاضر تمرینات خود را به صورت انفرادی برگزار می‌کنند.

مجوز آغاز تمرینات فردی ورزشکاران حرفه‌ای شاغل در ایتالیا در هفته گذشته صادر شد و با تأیید نهایی پروتکل‌ پزشکی، تمرینات گروهی آنها نیز به زودی از سر گرفته می‌شود. وینچنزو اسپادافورا، وزیر ورزش ایتالیا روز گذشته در بیانیه‌ای مشترک با یکی دیگر از وزرای دولت این کشور، اعلام کرد که پروتکل پزشکی مربوط به آغاز تمرینات گروهی تقریباً کامل است و با اصلاح یکی دو مورد جزیی، این پروتکل به تیم‌ها ابلاغ خواهد شد.

به این ترتیب به نظر می‌رسد که تیم‌های سری‌آ از دوشنبه هفته آینده می‌توانند تمرینات گروهی‌شان را هم از سر بگیرند که این نشانه‌ای بزرگ از محتمل‌تر شدن از سرگیری مسابقات ورزشی در ایتالیا در آینده‌ای نزدیک است. با اصلاح پروتکل پزشکی ارائه شده از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا به دولت این کشور، مجوز رسمی از سرگیری تمرینات گروهی تیم‌ها صادر خواهد شد.

گفتنی‌ست که لیگ ایتالیا از 9 ماه حوت سال گذشته لغو شد و درحال حاضر یوونتوس با 63 امتیاز در صدر جدول است و لاتزیو با 62 دوم و اینتر با 54 امتیاز سوم است.

 

مرتبط:

باید قید شروع سری‌آ را زد؛ 3 میلانی هم کرونا دارند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر