04:16 02 جون 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه فوتبال منچستریونایتد با اطمینان رکورد شکنی مبلغ سه گانه انتقال 220 میلیون پوندی به فکر جذب سه بازیکن در تابستن است.

به گزارش اسپوتنیک، منچستر یونایتد اطمینان دارد که جیدون سانچو، جک گریلیش و جودی بلینگهام را در بدل 220 میلیون پوند به اولدترافورد بیاورد.

شیاطین سرخ قرار است در پایان فصل سرمایه گذاری بزرگی کند و با آن به دنبال کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر پس از سال 2013 است.

علی رغم تیم‌هایی که به دلیل همه گیر شدن کروناویروس با دشواری روبرو شده‌اند منچستر یونایتد معتقد است که آنها منابع لازم برای خرج زیاد در تابستان را دارند.

اگر باشگاه رئال مادرید و یوونتوس پل پوگبا را هدف قرار دهند این باشگاه می‌تواند بودجه اضافی در اختیار داشته باشد.

اخبرشامگاهی منچستر ادعا می‌کند که سانچو از دوردتموند، گریلیش از آستون ویلا و جودی بلینگهام ستاره "بیرمنگام سیتی" همه اهداف اصلی اوله‌گونار سولسشایر هستند.

View this post on Instagram

😓⚽️

A post shared by JB22. (@judebellingham) on

بلینگهام هافبک 16 ساله در ماه مارچ در مورد احتمال انتقال 50 میلیون پوندی به تئاتر رویاها دیدار کرد.

View this post on Instagram

+3 🤝 on to the next! ⚽️

A post shared by Jadon Sancho (@sanchooo10) on

به نظر می رسد سانچو اولویت شماره 1 است و یونایتد اگر می‌خواهد مرد 100 میلیون پوندی را بخرد باید رکورد باشگاهی خود را کاهش دهد.

روزنامه دیلی استار اضافه می‌کند که یونایتد به شدت اطمینان دارد که این وینگر را به خدمت می‌گیرد.

همه علائم به سمت پنجره نقل و انتقالات شلوغ در اولدترافورد اشاره دارد و به تازگی که سولسشایر اعتراف کرده که به دنبال بهره برداری از بازار با باشگاه‌هایی در موقعیتی است که باید برای جمع آوری بودجه استفاده کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر