16:28 06 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

عبدالمنان نورمحمدوف مربی مبارزات آزاد روسیه در شفاخانۀ در مسکو بستری شد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از «اکسپرس اسپورت»، عبدالمنان نورمحمدوف، پدر حبیب نورمحمدوف قهرمان مبارزات آزاد روسیه در وضعیت بحرانی در یک پروازه ویژه از داغستان به بیمارستانی در مسکور انتقال داده شده است.

بر اساس گفته‌های اعضای خانواده این مربی، او در حال حاضر در وضعیت بحرانی به سر می‌برد و به کما رفته است.عبدالمناف نورماگومدوف که 57 سال دارد و یک مربی ورزش‌های رزمی است، در جریان بهبودی از بیماری ذات‌الریه با مشکلاتی رو‌به‌رو شد و هم‌اکنون سلامت وی در وضعیت بحرانی قرار دارد. همین اتفاق باعث شده تا رابطه بین حبیب و کانر وارد ابعاد جدیدی شود. 

پس از انتشار خبر وخامت حال پدر نورماگومدوف از جانب کادر پزشکی قهرمان حال حاضر دسته سبک‌وزن UFC، سیلی از پیام‌های حمایتی خطاب به حبیب نورماگومدوف در شبکات اجتماعی به‌راه افتاد اما هیچکدام غافلگیرکننده‌تر از پیامی نبود که از دوبلین ایرلند رسید. کانر مک‌گرگور که به‌طور متقابل، هرگز رابطه خوبی با رقیب داغستانی خود نداشته است، برای پدر وی آرزوی سلامتی کرد و گفت برای خانواده نورماگومدوف دعا خواهد کرد:

برای بهبودی عبدالمناف نورماگومدوف دعا خواهم کرد. این مرد بیشتر از چیزی که ما می‌دانیم مسئول تربیت قهرمانان جهان در رشته‌های رزمی مختلف بوده است. او یک نابغه رزمی است! امشب از شنیدن این خبر بسیار ناراحت شدم. حالا برای خانواده نورماگومدوف دعا می‌کنم.

این بیانیه در حالی منتشر شده است که مک‌گرگور چند روز پیش در جدیدترین اظهار نظر خود درباره نورماگومدوف، او را با لفظ «موش کوچک و ترسو» خطاب کرده بود. 

 

مرتبط:

کرونا، یکی از حساس‌ترین مبارزۀ حبیب نورماگومدوف را لغو کرد
حبیب از مسابقه با فرگوسن امتناع ورزید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر