05:33 23 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو به تحسین رقابت موجود بین خودش و لیونل مسی پرداخت.

به گزارش اسپوتنیک، فوق ستاره پرتگالی یوونتوس با تمجید از رقابتی که بین او و مسی بوده و باعث پیشرفت هر دو شده در گفت و گو با RMC گفته:«به خاطر دستاوردهایی که تا امروز داشته مسی را تحسین می‌کنم. او پیشتر هم گفته زمانی که من لیگ اسپانیا را ترک کردم دچار مشکل شده زیرا رقابت ما برای او مهم بوده است.»

رونالدو در ادامه صحبت‌هایش در این مورد گفت:«رقابت خوبی بین من و او در فوتبال وجود دارد. مایکل جردن هم در بسکتبال رقبای خوبی داشت و آیرتون سنا و آلن پروست هم در فرمول وان با هم رقابت دارد. نقطه مشترکی که بین تمام این رقابت‌های ورزشی وجود دارد، سالم بودن است.»

از زمان آغاز فوتبال شاید هیچ رقابتی بین دو بازیکن مانند کریستیانو رونالدو و لیونل مسی مشاهده نشده است. این دو نفر روی هم ۱۱ توپ طلا از ۱۲ توپ طلای قبلی را کسب کرده‌اند و ال‌کلاسیکو را به جذاب‌ترین مسابقه فوتبال در دنیا تبدیل کرده‌اند. حالا اما رونالدو به یوونتوس رفته تا  دیگر به طور مستقیم مقابل مسی قرار نگیرد و در بازی‌های اروپایی چشم انتظار بازی در برابر مسی باشد.

گفتنی است رونالدو 4 قهرمانی لیگ قهرمانان خود را در دوران حضور در رئال مادرید و زمانی که مسی در بارسا حضور داشت به دست آورده اما مسی تنها 2 توپ طلای خود را در دورانی گرفته که رونالدو در رئال بازی می‌کرد.

مرتبط:

رونالدو بی‌نقص و مسی دوست‌داشتنی است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر