05:16 23 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لئو مسی بار ها گفته است که مایل به بازگشت به آرژانتین و بازی برای نیواولد بویز تیم دوران کودکی خود است.

به گزارش اسپوتنیک، مکس بیانکوچی پسر کاکای فوق ستاره آرجنتینی بارسلونا می گوید بازگشت این بازیکن در پایان دوران ورزشی‌اش به این کشور پیچیده به نظر می‌رسد. البته مسی همیشه گفته که دوست دارد به نیوول اولد بویز، جایی که او ابتدا و قبل از انتقال به بارسا در نوجوانی در آن مشغول به بازی کردن بوده بازگردد، اما باید دید چقدر رخ دادن این اتفاق عملی خواهد بود.

بیانکوچی، پسر کاکای مسی دلیل اصلی اتفاق نیوفتادن این موضوع را طی مصاحبه ای شرح داده است. او در این خصوص گفت:«تصور کنید اگر مسی در آرژانتین بازی می کرد، آنهم در شرایطی که بچه ها مجبور به رفتن به مدرسه هستند شهر به یک دیوانه خانه تبدیل می‌شود. لئو عشق زیادی به آرجنتین دارد مردم هرگز این موضوع را نمیفهمند. اگر این نا امنی‌ها نبود بدون شک او در آرجنتین بازی میکرد این تنها جیزی است که مانع بازگشت او به کشورش شده است.»
مکس همچنین در مورد خاطرات دوران کودکی در لئو گفت:«لیونل با ما بازی کرد. ما بزرگتر از او بودیم و دوستانم می گفتند نگذارید او بازی کند، زیرا ما قصد داریم او را بکشیم. لیونل مسی هشت یا نه ساله بود و من هر شنبه هر روز زودتر از خواب بلند می شدم تا با او بازی کنم. لیونل مسی بازی فوق العاده ای انجام می داد و من نمی توانستم به او باور نداشته باشم

گفتنی است که آرجنتین و برازیل درباره فوتبال‌ها کاملا جدی هستند و اگر مسابقات مهمی در سطح این کشور ها برگزار شود بار ها موحب اغتشاشات زیادی شده است.

 

 

 

 

مرتبط:

رونالدو بی‌نقص و مسی دوست‌داشتنی است
ستایش رونالدو از مسی؛ رقابت خوبی میان ما وجود دارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر