05:07 23 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رقابت‌های فوتبال آلمان با نظارت شدید برگزار می‌شود و حتا یوخایم لو، سرمربی تیم ملی آلمان هم نمی تواند بازی‌ها را از نزدیک تماشا کند

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه آلمانی «بیلد»، لیگ فوتبال آلمان (بوندسلیگا) از شنبه 27 ثور دوباره از سر گرفته می‌شود اما خبری از تماشاگر در این بازی ها نخواهد بود. نکته مه اینکه حتی سرمربی تیم ملی آلمان نیز نمی تواند بازی ها را از نزدیک تماشا کند.

یوخایم لوو معمولا برخی از بازی های بوندس لیگا را از نزدیک تماشا می کرد تا انتخاب های بهتری برای مانشافت داشته باشد اما سرمربی تیم ملی آلمان، فعلا نمی تواند از نزدیک شاهد عملکرد بازیکنانش باشد. به دلیل خطرهای ناشی از شیوع ویروس کرونا، بوندس لیگا تحت نظارت شدید برگزار خواهد شد تا بازیکنان یا کادرفنی تیم ها دچار مشکل نشوند.

در همین حال، مدیر باشگاه دورتموند می‌گوید که ابتلای یک بازیکن به ویروس کرونا نمی‌تواند باعث لغو تمامی رقابت‌ها شود. کرامر مدیر باشگاه دورتموند گفت:«همه تست های کرونای بازیکنان ما منفی بود اما اگر یک نمونه مثبت هم پیدا می شد نباید باعث شود که ما از بازی کردن محروم شویم و یا بوندسلیگا دوباره به تعلیق درآید.»
او درباره بازی بدون تماشاگر گفت:«هیچ تیمی نمی تواند که بازی بدون تماشاگر را ترجیح دهد اما در چنین شرایطی مجبور هستیم. بازی بدون تماشاگر بهتر از این است که اصلا بازی برگزار نشود. بسیار خوشحالیم که لیگ قرار است که دوباره از سر گرفته شود چرا که هر باشگاهی اگر بازی ها برگزار نشوند با زیان مالی زیادی مواجه خواهد شد

دورتموند با اختلاف 4 امتیازی نسبت به بایرن مونیخ در رده دوم رقابت های بوندسلیگا جای دارد.

مرتبط:

رییس لالیگا: شروع دوباره بوندسلیگا فوق‌العاده‌ترین خبر برای فوتبال جهان است
صدرنشین بوندسلیگا آماده شروع لیگ میشود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر