04:46 23 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

عبدالمناف پدر خبیب نورماگومدوف پس از عمل جراحی قلبی از حالت كما در یك بیمارستان نظامی مسكو بیدار شده است.

به گزارش اسپوتنیک، عبدالمناف پدر خبیب نورماگومدوف پس از بستری شدن به خاطر بیماری ذات الریه و علائم آنفولانزا در مسكو، از حالت کوما بیدار شده است.

گزارش شده که مربی 57 ساله UFC توسط پزشکان این مرکز در وضعیت "جدی اما پایدار" قرار داشت.

عبدالمناف ماه گذشته به علت بیماری ذات الریه و علائم آنفولانزا در بیمارستان بستری بود و این هفته به خاطر مشکل قلبی مورد عمل جراحی قرار گرفت اما به دلیل عوارض سلامتیاین مربی روسی در کُما رفت.

با این حال یکی از دوستان خانوادگی این مربی فاش کرده که عبدالمناف تا هنوز صحبت نکرده است.

رمضان رادبانوف به تلویزیون 360 گفت: "او امروز دوباره هوشیاری خود را به دست آورد ولی هنوز صحبت نکرده است."

اعتقاد بر این است که وی در کشور خود "داغستان" مریض شده و در یک پرواز ویژه به مسکو منتقل شده است.

عبدالمناف هنگامی که برای اولین بار در ماه اپریل در بیمارستان بستری شد از نظر کروناویروس مورد آزمایش قرار گرفت اما نتیجه آن منفی بود.

تصور می‌شد بیماری وی نتیجه دو روز پیاده روی در شرایط انجماد در کوه‌های ماخاچکلا باشد.

میزبان ستارگان UFC از جمله "دانا وایت" و رقیب سرسخت خبیب " کانر مک گرگور" یکجا با انتشار پُست‌هایی در تویتر برای سلامتی عبدالمناف آرزوی سلامتی کردند.

مک گرگور که در سال 2018 با خبیب مسابقه داد و شکست خورد در توییترش نوشت: "دعا برای بهبودی عبدالمنان نورمگومدوف. مردی که مسئولیت قهرمانان بیشتری در جهان را دارد. نبوغ رزمی واقعی! از شنیدن این خبر امشب بسیار ناراحت شدم."

وایت نیز نوشت: "عبدالمناف نورماگومدوف یک هنرمند رزمی واقعی است که زندگی با غرور، افتخار و احترام را پشت سر می‌گذارد. او در سنین کودکی همان ارز‌ش‌ها را در پسرش قهرمان جهان الهام بخشید و همیشه در کنارش بود. من می‌دانم که خبیب با پدرش چقدر نزدیک است و از شنیدن وضعیت فعلی وی ناراحتم. در حالی که او همچنان به جنگ خود ادامه می‌دهد، فکر من با عبدالمناف و بقیه خانواده نورماگومدوف است."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر