ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لوئیز سوارز، اسطوره فوتبال و تنها بازیکن اسپانیایی که برنده توپ طلا شده است، در مورد انتقال لاوتارو به بارسا صحبت کرد و مدعی شد که اگر مسی به او بلی بگوید، این نشان دهنده آن خواهد بود که با او راحت است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بارسلونا مدتی‌ست که به شدت برای جذب لاوتارو مارتینز تلاش دارد و می‌خواهد هر طوری شده این بازیکن را در تابستان به خدمت بگیرد.

لوئیز سوارز اسطوره فوتبال و تنها بازیکن اسپانیایی که در سال 1960، برنده توپ طلا شده است، در مورد انتقال لاوتارو به بارسا با کادنا سر صحبت کرد و مدعی شد که ابتدأ باید مسی بلی بگوید.

او گفت:" مسی لاوتارو را به خوبی می شناسد زیرا در تیم ملی آرجانتین با هم بازی می کنند. اگر او بله بگوید، به این معنی است که او با لاوتارو راحت است، همانطور که او با لوئیز سوارز اروگوئه‌ای راحت است و این می‌تواند چراغ سبز برای انتقال او باشد. من درباره لاوتارو چیز زیادی نمی دانم، زیرا فقط چند بازی او را در اینتر دیدم، اما همه درباره او صحبت می کنند و می‌دانم که او در فصل گذشته خیلی خوب بود و گول‌های زیادی زد، پس بارسا انتخاب درستی انجام داده است".

این در حالی‌ست که اینترمیلان آماده نیست این بازیکن را به فروش برساند و بارسلونا مجبور است تا لاوتارو را قانع سازد و مبلغ فسخ قراردادش را پرداخت کرده و او را به نیوکمپ ببرد.

مرتبط:

انتقال لاوتارو به بارسا نزدیک‌تر می‌شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر