08:38 17 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رقابت‌های بوندسلیگا، قرار است فردا شب و پس از دوماه توقف دوباره از سرگرفته شود و به همین مناسبت بلیچر ستاره‌هایی را به معرفی گرفته است که دیگر در این لیگ توپ نمی‌زنند.

به گزارش اسپوتنیک، شیوع ویروس کرونا در جهان باعث توقف دو ماهه رقابت‌های فوتبال شد و حالا پس از دو ماه قرار است لیگ فوتبال آلمان یا بوندسلیگا، به عنوان نخستین لیگ حرفه‌ای فوتبال جهان، از فردا شب دوباره آغاز گردد.

بلیچر ریپورت به همین مناسب یازده بازیکن را به معرفی گرفته است که سابقه بازی در این لیگ را دارند و در حال حاضر در دیگر لیگ‌های معتبر توپ می‌زنند.

این بازیکنان عبارتند از تراشتگن دروازه‌بان فعلی بارسا و سابق مونشن گلادباخ، آنتونیو رودیگر مدافع فعلی چلسی و سابق اشتوتگارت، لوکا یوویچ مهاجم فعلی رئال و سابق فرانکفورت، مسوت اوزیل هافبک فعلی آرسنال و سابق وردربرمن، فیرمینو مهاجم فعلی لیورپول و سابق هافنهایم، اوبامیانگ مهاجم فعلی آرسنال و سابق دورتموند، سون هیونگ مین مهاجم فعلی تاتنهام و سابق لورکوزن، تونی کروس هافبک فعلی رئال و سابق بایرن، لروی سانه ونگر فعلی منچسترسیتی و سابق شالکه 04، نبی کیتا هافبک فعلی لیورپول و سابق لایپزیگ ودی‌بروینه هافبک فعلی منچسترسیتی و سابق ولفسبورگ که اگر در این لیگ حالا هم توپ می‌زدند، فردا شب برای تیم‌های شان به میدان می‌رفتند.

مرتبط:

اتفاق عجیب و جالب؛ یک بز، بزرگ‌ترین غایب هفته 26 بوندسلیگا + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر