05:16 20 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هالند با گلی که در بازی دورتموند - شالکه به ثمر رساند در یک رکورد موفق شد از  لیونل مسی و کریستیانو رونالدو هم پیشی بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، لیونل مسی نخستین‌بار موفق شد در یک فصل 41 گل برای تیمش به ثمر برساند، در فصل 2009-2010 بود و ستاره آرجنتینی آن زمان 22 ساله بود. کریستیانو رونالدو هم اولین‌بار در  فصل 2007-2008 زمانی که پیراهن یونایتد را به تن می‌کرد موفق شد 41 گل برای تیمش بزند. رونالدو آن زمان 23 ساله بود. ولی حالا ارلینگ هالند در 19 سالگی موفق شده در یک فصل به رکورد 41 گل زده دست پیدا کند.

مهاجم دورتموند به این ترتیب موفق شد در یک ر کورد از دو غول بزرگ دنیای فوتبال، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو پیشی بگیرد. او خیلی زودتر از مسی و رونالدو موفق شده به رکورد 41 گل زده در یک فصل دست پیدا کند. به عبارت دقیق‌تر ارلینگ هالند روز شنبه در حالیکه 19 سال  و 23 روز سن داشت موفق شد چهل و یکمین گل خود در طول یک فصل را به ثمر برساند. اما این گلهای او در چه رقابت‌هایی به ثمر رسیده:

16 گل در  لیگ اتریش، چهار گل در جام حذفی اتریش و 8 گل در لیگ قهرمانان، همه با پیراهن باشگاه سالزبورگ اتریش تیم قبلی . 10 گل در  بوندس‌لیگا، یک گل در جام حذفی آلمان و 2 گل در لیگ قهرمانان برای بوروسیا دورتموند، تیمی که هالند از ژانویه امسال به آن ملحق شده.

روز شنبه در اولین روز  شروع مجدد بوندس‌لیگا در آلمان، ارلینگ هالند در مهمترین بازی این هفته، دربی روهر بین دو تیم دورتموند و شالکه که با پیروزی 4-0 زنبورهای زرد به پایان رسید گلزنی کرد و چهل و یکمین گل خود در این فصل را به ثمر رساند.

مرتبط:

مثلث رویایی رئال مادرید در 2021؛ هالند و امباپه در کنار هازارد! + عکس
دلیل نپیوستن هالند به یوونتوس فاش شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر