10:20 20 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بایرن مونیخ تلاش دارد تا قناعت بارسلونا حاصل کرده و فیلیپه کوتینیو را تا پایان ماه اگست حفظ کند.

به گزارش اسپوتنیک، با آغاز تمرینات بایرن مونیخ و از سرگیری رقابت‌های بوندسلیگا، توماس مولر، مهاجم آلمانی این تیم مصدوم شد و احتمالا تا آغاز فصل جدید قادر به همراهی این تیم نخواهد بود.


حالا باشگاه بایرن مونیخ تلاش دارد تا قرارداد قرضی کوتینیو را که تا پایان ماه جون اعتبار دارد را تمدید و این بازیکن را تا پایان ماه اگست حفظ کند، زیرا یوفا می‌خواهد که رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا پس از ماه اگست ادامه یابد.

این بازیکن که در حال مصدوم است و نمی‌تواند برای بایرن در رقابت‌های بوندسلیگا به میدان برود، تنها گزینه ممکن برای جانشینی مولر پس از بهبودی است و فلیک می‌خواهد از تجربه او در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا استفاده کند.

باشگاه بارسلونا تا حالا در این مورد واکنشی نداشته است اما به نظر می‌رسد که خاطر قوانین قوانین فیفا، مجبور به پذیرفتن چنین پیشنهادی شود.

این در حالی‌ست که اخیراً فیفا قانونی را به تصویب رساند که براساس آن قراردادهای بازیکنان قرضی و آن‌هایی که در پایان ماه جون قرارداد شان پایان می‌رسد، به صورت خودکار تا پایان فصل تمدید می‌گردد اما لیگ داخلی آلمان قرار است قبل از ماه اگست به پایان برسد.
 

مرتبط:

رد پای مسی در عدم موفقیت کوتینیو در بارسا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر