ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بازیکنان بارسلونا بعد از یک هفته برگزاری تمرینات انفرادی تمرینات گروهی خود را شروع کردند.

به گزارش اسپوتنیک، مطابق اعلام قبلی تیم‌های باشگاهی لالیگای اسپانیا از روز گذشته تمرینات گروهی خود را با رعایت موارد مندرج در پروتکل بهداشتی و پزشکی فدراسیون فوتبال اسپانیا از سر گرفتند.

بارسلونا و رئال مادرید هم جزو اولین تیم‌های لالیگایی بودند که از تمرینات گروهی امروز خود تصاویری را منتشر کردند تا هواداران‌شان را به تماشای دوباره بازی‌های آنها در آینده‌ای نزدیک امیدوار کنند. باشگاه‌های اسپانیایی که از دو ماه پیش به دلیل شیوع کرونا در این کشور فعالیت‌شان به حالت تعلیق درآمد، در قالب گروه‌های کوچک حداکثر 10 نفره تمرینات گروهی‌شان را از سر گرفتند.  

با وجود برطرف شدن محدودیت انجام تمرینات گروهی در لالیگا، تیم‌ها هنوز هم ملزم به رعایت یکسری مقررات هستند، از جمله اینکه گروه‌های تمرینی‌شان نباید از 10 نفر تجاوز کند و بازیکنان هم حق ندارند به صورت مشترک از امکانات داخل رختکن استفاده کنند.

باشگاه‌هایی لالیگا از 14 روز پیش تمرینات خود را به صورت انفرادی آغاز کردند، اما اکنون با ورود اسپانیا به فاز بعدی کنترل شیوع کرونا که در آن از یکسری محدودیت کاسته شده، فاصله میان بازیکنان هم در تمرینات کاهش پیدا کرده است.

آنها همچنین ملزم هستند که با خودروهای شخصی خود و به تنهایی وارد زمین تمرینی شوند و به تنهایی هم از آنها خارج شوند. گروه‌های 10 نفره تیم‌ها باید در زمین‌های متفاوت و در صورت عدم امکان انجام این کار در دو نیمه متفاوت از زمین بازی تمرین کنند.

مرتبط:

آغاز تمرینات گروهی تیم‌های لالیگا+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر