07:45 17 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آندرس اینتیستا معتقد است تیمی که مسی را دارد باید بیش از این در لیگ قهرمانان به قهرمانی می رسید.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از سایت «گل»، آندرس اینیستا و لیونل مسی، دو عنصر کلیدی در موفقیت های دو دهه اخیر بارسلونا به حساب میایند. اینیستا در تازه‌ترین گفتگو به ستایش از لیونل پرداخته و در مورد حضور او در بارسلونا و تیم ملی آرجنتین صحبت کرده است.

اینیستا به این باور است که چهار عنوان قهرمانی با مسی در لیگ قهرمانان اروپا برای بارسلونا، کم به نظر می‌رسد. او در این خصوص بیان داشت:«بارسلونا با مسی به 4 لیگ قهرمانان اروپا رسیده است. به نظرم تیمی که مسی را دارد باید بیش از این در چمپیونزلیگ به قهرمانی می رسید. البته رقبا هم خوب بوده اند و فوتبال همین است.»
او در بخش دیگری از صحبت‌های درمودر انتقاد از مسی در تیم ملی آرجنتین و عدم موفقیت این تیم گفت:«تیم ملی آرجنتین طی سالیان اخیر باعث تعجب من شده است. این تیم همواره با بازیکنان درجه یک و تماشایی بوده است. بله آنها موفق نبوده اند اما مثلا در فینال جام جهانی 2014 مقابل آلمان، جزییات کوچک نتیجه بازی را تعیین کرد.»
اینیستا در پایان صحبت‌هایش افزود:«در بازی های برابر، جزییات باعث تعیین نتیجه می شود و کنترل آن از دسترس خارج است. ممکن است روزی به نفع شما باشد و روزی به ضرر شما. شاید اگر آن بازی تکرار می شد، شرایط کاملا متفاوت رقم می خورد. وقتی نتایج مطابق میل نیست، طبیعی است که بقیه به دنبال مقصر باشند. برای من بسیار سخت است که بگویم مسی حتی در یک بازی عملکرد بدی داشته چون چنین چیزی غیرممکن است. نمی توان شرایط تیم ملی آرجنتین را با بارسلونا مقایسه کرد.»

 

مرتبط:

اینیستا: بدون هیچ بحثی «مسی» شماره یک است
کاناوارو: همه مسی را می‌دیدند اما من اینیستا را
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر