ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مربی نام‌دار و پرافتخار فوتبال ایتالیا به این باور است که دو فوق ستاره حال حاضر فوتبال در سطح پله و مارادونا هستند.

به گزارش اسپوتنیک، مارچلو لیپی یکی از چهره‌های نامدار تاریخ فوتبال ایتالیاست. او مربی است که در جام جهانی 2006 موفق شد برای کشورش قهرمانی کسب کند.

او در صحبت با شبکه رادیویی «کادناسر» اسپانیا گفت در این مورد گفت:«به روشنی می گویم که مسی و رونالدو را در 20 سال گذشته دریک سطح دیده ام. همسطح با  مارادونا و پله که قبلا مشاهده کردم. در مورد این دو نمی توانم بگویم کدامیک از دیگری بهتر بوده است.من فقط مربی بودم که شانس آورد با بازیکنان بسیار قوی کار کرد.»
به باور او زین ‌الدین زیدان، سرمربی کنونی رئال مادرید و بازیکن فرانسوی سال های 1996 تا 2001 یوونتوس، بهترین بازیکنی بوده که به عنوان شاگرد داشته است. لیپی 72 ساله در این مورد بیان داشت:«مسلما، زیدان بهترین  بازیکنی بود که در همه سال های مربیگری‌ام داشتم. او به طور ذاتی بازیکنی بسیار با کیفیت بود.کلاس بسیار بالایی داشت و از نبوغ زیادی برخوردار بود.»
مربی بزرگ ایتالیایی در پاسخ به این سئوال که چرا بارسلونا با مسی از سال 2015 تاکنون قهرمان اروپا نشده، نیز عنوان کرد:«به من بگویید چند سال است که مسی در بارسلوناست؟ چند مقام قهرمانی اروپا کسب کرده است؟4 مقام قهرمانی اروپا در 15 سال گذشته، ‌چیز کمی نیست.»

مرتبط:

رونالدو پس از بازگشت به تمرینات؛ وقتی صبور باشیم، مشکلات ما حل می‌شود+عکس
اینیستا: بارسلونا با مسی باید به جام‌ های بیشتری در لیگ قهرمانان اروپا می رسید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر