19:12 06 جون 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه اینتر قصد ندارد برای قطعی کردن قرارداد ویکتور موزس به چلسی 12 میلیون یورو بپردازد و به همین دلیل در پایان قراردادش او را به چلسی پس می‌دهد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه انگلیسی «سان»، اینتر تمایلی به پرداخت 12 میلیون یورو برای جذب ویکتور موزس بازیکن نیجریه ای ندارد و به همین خاطر این بازیکن در تابستان آینده به چلسی برمی گردد تا در استمفوردبریج در مورد آینده اش تصمیم بگیرد.

ویکتور موزس
© Sputnik / Алексей Куденко

ویکتور موزس 29 ساله تابستان سال گذشته به عنوان بازیکن قرضی فنرباغچه شد اما در ماه ژانویه سال جاری از آن تیم جدا و به اینتر پیوست تا بار دیگر زیر نظر سرمربی سابقش آنتونیو کونته کار کند. موزس در این فصل سه بازی در سری A انجام داد، دو بازی در کوپا ایتالیا و دو بازی هم در لیگ اروپا که در اکثر آنها به عنوان بازیکن تعویضی به مدان رفته است.

نراتزوری معتقد است 12 میلیون یوروی مورد نظر چلسی برای موزس به عنوان بازیکنی که فقط یک سال دیگر به این تیم قرارداد دارد رقم بالایی است. موزس در شروع فصل به صورت قرضی به فنرباغچه رفته بود اما در نیم فصل به خواست کونته راهی اینتر شد تا در سن سیرو بازی کند.بازیکن نیجریه ای فقط سه بازی در لیگ ایتالیا، دو بازی در جام حذفی ایتالیا و دو بازی در لیگ ایتالیا داشته که در اکثر آنها نیمکت نشین بوده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر