13:25 19 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کارل-هاینتس رومنیگه رییس باشگاه بایرن، مونیخ تصمیم نهایی خودش را در مورد کوتینیو همگانی کرد و قرار نیست این بازیکن به کارش در این باشگاه ادامه دهد.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه بایرن مونیخ، تابستان گذشته فیلیپه کوتینیو را از بارسلونا برای یک فصل و با بند خرید دائمی قرض گرفت و این بازیکن درخشش خوبی در ترکیب باواریایی‌ها نداشته است.


آینده این بازیکن هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و برخی منابع نزدیک به باشگاه بارسلونا از بازگشت او به نیوکمپ خبر می‌دهند و مدعی اند که بایرن قصد ندارد قرارداد این بازیکن 27 ساله را دائمی کند.

کارل-هاینتس رومنیگه رییس باشگاه بایرن مونیخ نیز در گفت‌وگو با روزنامه اشپیگل این موضوع را تایید کرد و از ختم قرارداد کوتینیو خبر داد.

او گفت در این مورد :" قرارداد کوتینیو با باشگاه به پایان خواهد رسید و ما قصد نداریم آن‌را تمدید کنیم. ما برای فصل بعدی آماده می‌شویم و اگر این بازیکن نقشی در آن داشته باشد، دو باره در مورد آن فکر خواهیم کرد".

گفتنی‌ست که کوتینیو از شرایط خودش در بایرن کاملا راضی است و تلاش دارد تا هر طور شده قناعت مدیران این تیم را حاصل و در این تیم بماند.

این در حالی‌ست که این بازیکن در این فصل 32 بازی در همه رقابت ها برای بایرن انجام داده و 9 گول و 8 پاس گل نیز به ثبت رسانده است.

مرتبط:

آغاز مذاکرات منچستریونایتد با کوتینیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر