16:19 01 دسمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

میرالم پیانیچ و پائولو دیبالا دو بازیکن یوونتوس تمایلی ندارند راهی منچستریونایتد شوند.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه یوونتوس امیدوار است بتواند پل پوگبا را جذب کند و در همین حال منچستریونایتد تمایل دارد پائولو دیبالا و میرالم پیانیچ را به خدمت بگیرد.

شبکه «رای‌اسپورت» خبر داد، با وجود تمایل شیاطین‌سرخ، دیبالا و پیانیچ علاقه‌ای ندارند بخشی از معامله یووه و یونایتد باشند. اینطور که پیداست دیبالا می‌خواهد قراردادش را تمدید کند و بماند و پیانیچ هم اگر جدا شود فقط راهی بارسلونا خواهد شد. در تابستان پیش رو پل پوگبا را به یوونتوس بفروشد، در مقابل نسبت به جذب پائولو دیبالا و میرالم پیانیچ در جریان معاوضه با هافبک فرانسوی خود علاقه‌مند است.

در همین حال، هر دو بازیکن به پیشنهاد منچستریونایتد پاسخ منفی داده‌اند و علاقه‌ای برای پیوستن به جمع شیاطین سرخ ندارند. پائولو دیبالا 26 ساله که تابستان گذشته بحث جدایی‌اش از یوونتوس مطرح بود و حتی گفته شد ممکن است راهی یکی از تیم‌های اینتر و پاری‌سن‌ژرمن شود، از زمان روی کار آمدن مائوریتزیو ساری در یووه نقش پررنگ‌تری پیدا کرده است.

میرالم پیانیچ 30 ساله هم که در هفته‌های اخیر شایعه جدایی‌اش از یوونتوس بر سر زبان‌ها افتاد و گفته شد بارسلونا، چلسی و پاری‌سن‌ژرمن نسبت به جذب او علاقه‌مند هستند، اخیراً در مصاحبه‌ای از علاقه‌اش برای ماندن در این تیم ایتالیایی سخن گفت.

 

 

مرتبط:

پیانیچ در این صورت راهی بارسلونا می‌شود
یوونتوس در یک قدمی تمدید قرارداد با پائولو دیبالا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر