06:47 01 دسمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیر اینتر مدعی شد بارسلونا تنها در صورت پرداخت بند 111 میلیون یورویی قرارداد لائوتارو مارتینز قادر به خرید او خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از سایت «گل»، پیر آسیلیو، مدیر باشگاه اینتر رسما مدعی شد بارسلونا تنها در صورت پرداخت بند 111 میلیون یورویی قرارداد لائوتارو مارتینز قادر به خرید او خواهد بود. آسیلیو پیام روشنی برای برای بارسلونا داد و به نوعی با سران این باشگاه اتمام حجت کرد.

مدیر باشگاه اینتر در این مورد گفت:«در مورد لائوتارو، تنها یک راه برای جدایی او از اینتر وجود دارد و آن، پرداخت بلند آزادسازی است. بندی که همه می دانند- چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد- برآورده کردن آن راحت نیست زیرا هم ضرب‌العجل دارد و هم تعهداتی که باید به طور اجرا شود.»

او در ادامه صحبت‌هایش افزود:«چند باشگاه برای جذب لائوتارو مارتینس با ما تماس گرفته اند که بارسلونا بیشترین اصرار و پیگیری را در این زمینه داشته است و البته رابطه خوبی هم با این باشگاه داریم. بارسلونا به خوبی می داند که ما چه می خواهیم. اینتر دوست ندارد که لائوتارو را از دست دهد و تنها راه جدایی او پرداخت رقم فسخ قرارداد است و این روشن ترین چیزی است که می توانم بگویم.»

بارسلونا اگر بخواهد در حال حاضر لائوتارو را بخرد، می تواند با فعال کردن بند آزادسازی 111 میلیون یورویی این بازیکن، او را به نوکمپ ببرد اما این بند تنها تا 15 جولای اعتبار دارد. در حالی که گفته می شود بارسلونا آماده است تا چندین بازیکن را به عنوان بخشی از مبلغ انتقال لائوتارو به نرآتزوری واگذار کند.

مهاجم آرجنتینی گزینۀ آبی‌اناری‌ها در بازار نقل و انتقالات تابستانی است و باشگاه کاتالانی آماده است تا با دستمزد سالانه 10 میلیون یورویی، این ستاره 22 ساله را به خدمت بگیرد.

 

 

 

 

مرتبط:

بیرون آوردن «لاوتارو» از اینتر کار ساده‌ای نیست
سرمربی آرجانتین: لاوتارو می‌تواند مسی را تکمیل کند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر