20:40 24 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا به عثمان دمبله اجازه سفر به قطر بخاطر ریکاوری را نداد و از این بازیکن خواست تا در باشگاه به ریکاوری بپردازد.

به گزارش اسپوتنیک، عثمان دمبله مهاجم 23 ساله بارسلونا، در ماه فبروری و پس از مصدومیت‌های متوالی در کشور فنلاند مورد عمل جراحی قرار گرفت و فصل را از دست داد.

توقف بازی‌ها به دلیل ویروس کرونا، سبب خوشبینی کادر فنی به حضور او در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شده بود اما به نظر می‌رسد که آزمایشات گرفته شده از این بازیکن از وخامت وضعیت وی خبر می‌دهند و او تا فصل بعدی قادر به حضور در میادین نخواهد بود.

با توجه به این موضوع، مهاجم فرانسوی خواستار سفر به قطر و ریکاوری در آن کشور شده بود که ظاهراً باشگاه با این درخواست او مخالفت کرده است.

براساس گزارش راک، این بازیکن به باشگاه درخواست داده بود تا آغاز تمرینات فصل جدید در کشور قطر بماند اما باشگاه به وی گفته است که زیر نظر داکتران باشگاه و کادر فنی به تمریناتش ادامه دهد و نیازی نیست تا راهی قطر شود.

این در حالی‌ست که دمبله قبل از عمل جراحی مدتی را در کشور قطر سپری کرد که داکتران بارسا، ریکاوری در آن کشور را برای او مفید ارزیابی کرده بودند.

مرتبط:

بارسلونا و بند جدایی مسی؛ نگرانی در حد صفر!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر