05:22 23 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

واندا نارا همسر و مدیر برنامه‌های ایکاردی، با مدیریت عالی موفق شد تا هم دستمزد شوهرش را بالا ببرد و هم سبب انتقال او به باشگاه بزرگی شود.

به گزارش اسپوتنیک، مائورو ایکاردی تابستان گذشته با قرارداد قرضی و بند خرید دائمی راهی پاریسن‌جرمن شد و درخشش خوب او سبب علاقه مدیران این تیم برای دائمی کردن قرارداد او شد.

این باشگاه اما خواستار تخفیف از سوی باشگاه اینتر شد که احتمال دائمی شدن قرارداد را کم‌رنگ می‌کرد، اما روز گذشته این انتقال صورت گرفت وایکاردی با مبلغ 50 میلیون یورو در پارک دپرانس ماندنی شد.

این موضوع باعث تعجب همگان شد اما باشگاه پاریسی مدیریت عالی واندا نارا، همسر و مدیر برنامه‌های این بازیکن را ستایش کرد و تلاش‌های او را در امر این انتقال ایکاردی به این تیم ستودنی دانست.

برخی‌ها مدعی اند که پی‌اس‌جی از این معامله سود زیادی کرده است اما وقتی به جزئیات متوجه می‌شوید، خواهید دید که این خانم زرنگ هم دستمزد شوهرش را افزایش داده است و هم سبب انتقال او به باشگاه بزرگی شده است.

دستمزد فصل گذشته ایکاردی سالی 10 میلیون یورو بود اما اکیپ گزارش داده است که واندا توانست این مبلغ را به سالی 12 میلیون یورو برساند. در حقیقت واندا از بحث پیشنهاد یووه استفاده کرد تا بتواند مدیران پی اس جی را راضی به افزایش دستمزد کند.

 بدین ترتیب مهاجم آرجانتینی در کنار دی ماریا، کیلور ناواس و مارکینیوش با 12 میلیون یورو، سومین بازیکن پردرآمد ترکیب پاریسن‌جرمن بعد از دو ستاره اصلی تیم یعنی نیمار و امباپه خواهد بود.

مرتبط:

ایکاردی امروز به طور رسمی پاریسی میشود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر