05:40 26 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا در صورتی که لاوتارو مارتینز را جذب نکند برای خرید پیر امریک اوبامیانگ اقدام خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک وبه نقل از نشریه انگلیسی «دیلی میل»، باشگاه بارسلونا در تلاش است تا لاوتارو مارتینز ستاره آرجنتینی تیم اینتر ایتالیا را جذب کند اما قیمت این بازیکن 98 میلیون پوند است و احتمال دارد انتقال مارتینز قطعی نشود چراکه شیوع ویروس کرونا درآمدهای بارسلونا را به شدت کاهش داده است.

بر اساس این گزارش، در صورتی که بارسلونا نتواند مبلغ لازم برای جذب مارتینز را فراهم نکند، احتمال مذاکره با باشگاه آرسنال برای خرید پیر امریک اوبامیانگ بسیار زیاد است. ستاره گابنی توپچی‌ها تصمیم به جدایی دارد و بدون تردید از پیشنهاد بارسلونا استقبال خواهد کرد.

این در حالی است که تنها یک سال دیگر از قرارداد اوبامیانگ با آرسنال باقی مانده و اگر این باشگاه نتواند قرارداد او را تمدید کند، مجبور  است او را بفروشد یا با ریسک جدایی او به صورت آزاد در تابستان سال آینده روبرو شود. اوبامیانگ که در جنوری 2018 به آرسنال پیوست.

 او در این مدت در 97 بازی برای توپچی ها، 61 گل به ثمر رساند اما علی رغم درخشش این ستاره گابنی، توپچی ها در این مدت نتایج چندان خوبی کسب نکردند و در این فصل نیز شانس چندانی برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم اول لیگ برتر ندارند.

مرتبط:

احتمال معاوضه دمبله با اوبامیانگ
اوبامیانگ می‌ماند یا می‌رود؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر