04:21 25 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دروازه‌بان رئال مادرید به ستایش از ستاره بلجیمی تیمش پرداخته است.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از سایت «گل»، تیبو  کورتوا دروازه‌بان رئال مادرید به تمجید از ادن هازارد ستاره بلجیمی هم‌تیمی‌اش می‌گوید رئال برای نبرد قهرمانی با بارسلونا به هازارد آماده نیاز دارد.

کورتوا در مورد ستاره هموطنش گفت:«حال هازارد کاملا خوب شده. ضرباهنگی که او دارد فوق‌العاده است ولی باید قدم به قدم به جلو حرکت کنیم. نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که او بدون حضور در شرایط مسابقه در اوج باشد. من معتقدم او آماده است. ما برای مبارزه برای فتح جام قهرمانی به او نیاز داریم.»

هازارد از زمانی که با قراردادی 100 میلیون یورویی از چلسی به رئال مادرید پیوسته با مشکلات متعدد مصدومیت و کمبود آمادگی جسمانی روبرو بوده و تا این لحظه تنها 15 بازی برای سفیدپوشان مادرید انجام داده. پیش از تعلیق لالیگا به دلیل بحران کرونا هازارد با شکستگی استخوان قوزک پا مواجه شد ولی با استفاده از این تعلیق حدودا سه ماهه حالا بار دیگر برای بازگشت به میادین آماده شده است.

رئال مادرید تا انتهای فصل و برای انجام 6 بازی خانگی فصل 2019-2020 به دلیل تعمیرات ورزشگاه سانتیاگو، در ورزشگاه دی استفانو بازی خواهد کرد.

کورتوا در این خصوص نیز گفت:«عجیب است اگر بگوییم که ضعیف تر  از بارسلونا هستیم آن هم در حالی که قبل از قرنطینه  شکستشان دادیم. بازی در جایی که به نام فردی اسطوره اسم گذاری شده، باعث افتخار است. دی استفانو بهترین بازیکن تاریخ رئال مادرید است و برای این تاریخ بسیار عالی است که ما بتوانیم در این استادیوم قهرمان لالیگا شویم.»

 

 

 

مرتبط:

کلیپ باشگاه رئال مادرید به مناسبت تولد 28 سالگی کورتوا
اسطوره چلسی: هازارد در تمرینات عذاب می‌کشید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر