14:00 27 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دادگاه داوری ورزش، این هفته در مورد درخواست تجدید نظر باشگاه منچسترسیتی در مورد ممنوعیت دو ساله این تیم از رقابت‌های اروپا، تصمیم‌گیری خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، چند ماه قبل اتحادیه فوتبال اروپا، باشگاه منچسترسیتی را به دلیل نقض قوانین مالی یوفا و به اتهام سندسازی و اعلام غیرواقعی رقم درآمدهایش برای توجیه خریدهای نجومی بین سال‌های 2012 تا 2016 به مدت دو سال از حضور در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا محروم و 30 میلیون یورو جریمه کرد.

این باشگاه پس از اعلام این حکم فیفا به دادگاه داوری ورزش مراجعه کرد و این تصمیم یوفا را غیرعادلانه خواند.

باشگاه سیتی معتقد است که این باشگاه هیچ کار خلافی را مرتکب نشده است و اسنادهایی‌که یوفا در دست دارد، چیزی را ثابت نمی‌کند.

دادگاه داوری ورزش(CAS) قرار است این هفته در مورد فرجام خواهی سیتی جلسه برگزار کند و نتیجه این فرجام خواهی پس از چندین جلسه مشخص خواهد شد.

نخستین جلسه قرار است فردا برگزار شود و دیوید پنیک، یکی از وکلای نام آشنا که روز 20 هزار یورو دستمزد دارد، به نمایندگی سیتی در این جلسه اشتراک خواهد داشت.

تصمیم دادگاه داوری ورزش، روی برنامه‌های سیتی تأثیر مستقیم خواهد داشت و اگر این نهاد تصمیم یوفا را تایید کند، برخی ستاره‌های این تیم همانند رحیم استرلینگ و کوین دی‌بروینه از این تیم برای کسب جام قهرمانی اروپا، این تیم را ترک خواهند کرد.

این در حالی‌ست که سران سیتی معتقد اند که این حکم یوفا را توسط دادگاه باطل خواهند ساخت و باور کامل به این موضوع دارند.

مرتبط:

ترابزون هم به عاقبت ‌سیتی و میلان گرفتار‌ شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر