13:55 23 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آندر هررا بازیکن اسپانیایی پاریسن جرمن که در یونایتد زیر نظر مورینیو کار کرده است، این مربی را بهترین مربی جهان عنوان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، خوزه مورینیو سرمربی پرتگالی که به آقای خاص معروف است، در حال حاضر هدایت تاتنهام را به عهده دارد و قبل از این تیم هدایت منچستریونایتد را به عهده داشت و با این تیم افتخاراتی نیز کمایی کرد.

آندره هررا ستاره اسپانیایی پاریسن‌جرمن که در زمان هدایت مورینیو در یونایتد توپ می‌زد، در گفت‌وگویی این مربی را بهتری مربی فوتبال عنوان کرد و از خاطرات خوبش با این مربی یاد کرد.

هررا به The Athletic گفت:" مورینیو بهترین سرمربی جهان است. من واقعاً جلسات تمرین او را دوست داشتم. او با دستیارش ریو فریرا، یک تیم فوق العاده بودند. ما یک رابطه عالی داریم سال اول فوق العاده بود، ما سه قهرمانی کسب کردیم. سال دوم، ما در لیگ برتر 84 امتیاز کسب کردیم و به مقام دوم رسیدیم. ما فینال جام حذفی را از دست دادیم اما اگر آن بازی را بخاطر بسپارید، خیلی بهتر از چلسی بازی کردیم. درست است که شش ماه گذشته کمی متفاوت بود زیرا او اختلافاتی با باشگاه داشت. وقتی می بینید سرمربی شما با باشگاه مقابله می کند، شما نمی‌توانید بهتر عمل کنید. همه چیز روی جلسه تمرین تأثیر می گذارد، همه چیز بر کار روزانه تأثیر می گذارد".

این در حالی‌ست که هررا قبل از جدایی مورینیو از یونایتد به صورت رایگان جدا شد و راهی پاریسن‌جرمن شد.

مرتبط:

مورینیو دو بازیکن از سری آ می‌خواهد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر