02:40 03 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بازیکن پیشین بارسلونا به این باور است که انتقال مهاجم آرجنتینی اینتر به نیوکمپ، شاید باعث نیمکت نشینی او شود.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از «بی‌ساکر»، ساموئل اتوئو، ستاره کامرونی و پیشین بارسلونا به این باور است که لاوتارو مارتینز مهاجم با کیفیتی است اما لوییس سوارز در بارسلونا یک جنرال است و نیم‌کت نیشینی او در این تیم ساده نیست.

ستاره پیشین آبی‌اناری‌ها در این خصوص بیان داشت:«لاوتارو مهاجم باکیفیتی است اما لوییس سوارز در بارسا یک جنرال است و نمی توان به سادگی او را نیمکت نشین کرد. سوارز واقعا فوق العاده است و یکی از بهترین مهاجمان دنیا در پست خود و به همین دلیل دشوار بتوان تصور کرد که با آمدن لائوتارو، او نیمکت نشین شود. این مورد البته این نمی‌تواند دلیل محکمی برای عدم انتقال لاوتارو به بارسا باشد ولی او باید بداند که در بارسا جایگاهش تثبیت شده نیست و برای این مهم باید با سوارز رقابت کند

هم تیمی شدن با لیونل مسی به شدت لاوتارو را وسوسه کرده ولی در حال حاضر همه چیز در هاله ای از ابهام قرار دارد. این روزها بحث انتقال مهاج اینتر به بارسا داغ پیگیری می شود. اینتر تنها راه انتقال را پرداخت 111 میلیون یورو بند فسخ بازیکن می داند ولی بارسا به معاوضه بازیکن فکر می کند. بند فسخ لائوتارو نیز تا 7 جولای اعتبار دارد.

 

مرتبط:

سوارز پس از ماه‌ها دوری آماده بازی شد
لاوتارو و پیانیچ فقط می‌‌خواهند بارسایی شوند + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر