20:27 24 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید، در کنفرانس خبری قبل از دیدار با مایورکا حاضر شد و در مورد آمادگی تیمش صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید پس از آغاز مجدد لالیگا، فردا شب در نخستین بازی و در ورزشگاه آلفردو دی‌استفانو، میزبان ایبار خواهد بود و دیدار دشواری در پیش دارد.

زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید در کنفرانس خبری مجازی قبل از این دیدار حاضر شد و در موارد مختلف صحبت کرد.

او در مورد آمادگی شاگردانش گفت:" ما آماده شده‌ایم و به آنچه انجام داده‌ایم ایمان دارم و اکنون باید آن را اثبات کنیم. ما خوش شانس هستیم که دوباره بازی خواهیم کرد. ما از نظر جسمی و فزیکی بسیار خوب کار کرده‌ایم. ما آماده هستیم تا بازی‌ها را شروع کنیم. ما دو امتیاز عقب هستیم و 11 بازی هم‌‍مانند فینال باقیمانده است. ما قصد داریم همه این‌ بازی‌ها را برای برنده شده و عنوان قهرمانی را بدست آوریم".
زیدان در ادامه به برگزاری دیدارها در پشت درهای بسته نیز صحبت کرد و چنین گفت:" من ترجیح می دهم با حضور هواداران بازی کنم. در حال حاضر هواداران در ورزشگاه وجود نخواهد داشت، بعداً اگر مسئولان اجازه دهند وضعیت تغییر خواهد کرد".

سرمربی رئال در مورد دشواری رقابت‌های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا مقایسه جالبی داشت و لالیگا را رقابت‌ دشوارتری عنوان کرد.

او گفت:" اگر در لالیگا خوب بازی کنید، در لیگ قهرمانان نیز خوب بازی خواهید کرد. لالیگا دشوارتر و طولانی ترین رقابت است و فوتبال اسپانیا نیز بسیار پیچیده است. من حس می‌کنم این بازی‌ها دشوارتر از لیگ قهرمانان است".

زیدان در پایان در به بازگشت هازارد و آسنسیو نیز پرداخت و اضافه شدن اآن‌ها را به جمع سایر بازیکنان مهم خواند.

او گفت:" دوره قرنطینه حداقل باعث شده است که ادن هازارد و مارکو آسنسیو از مصدومیت برگردند. آنها قرار است با ما باشند. آنها در دسترس هستند و خبر خوبی است. من از بازگشت هازارد خوشحالم. برای او تبریک می‌گویم".

 

مرتبط:

رونمایی مارکا از مثلت جادویی زیدان +عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر