03:31 29 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بارسلونا برای 11 هفته باقی‍‌مانده لالیگا، دشواری‌هایی را تجربه خواهد کرد و اگر بر این مشکلات فایق شود، به مقام قهرمانی این رقابت‌ها خواهد رسید.

به گزارش اسپوتنیک، رقابت‌های لالیگا پس از سه ماه توقف، جمعه شب از سرگرفته شد و در ادامه این رقابت‌ها قرار است امشب بارسلونا به مصاف مایورکا برود.

این تیم که در حال حاضر صدرنشین رقابت‌های لالیگا است، کار دشواری برای رسیدن به قهرمانی دارد و کارشناسان 7 چالش بزرگ را سد راه رسیدن این تیم در مسیر قهرمانی لالیگا می‌دانند.

1.‌ بازگشت سوارز و شکل‌گیری مجدد خط حمله MSG

کیکه ستین سرمربی بارسلونا تا حالا از این خط حمله استفاده نکرده است زیرا زمانی‌که او به بارسا پیوست سوارز مصدوم بود و این می‌تواند چالش بزرگی برای مربی این تیم محسوب شود.

2. انتخاب از میان فاتی و برایت‌ویت

3. فرصت دادن برای درخشش به بازیکنانی که در فهرست بازیکنانی که در فهرست فروش بارسا قرار دارند تا توجه باشگاه‌ها را به خود جذب کنند.

4. نقش آرتور ملو

ستین تا به حال موفق نشده است که خط میانی خودش را انتخاب کند و نقش آرتور ملو در ترکیب او نیز تا به حال مشخص نیست.

5. فرصت دادن به بازیکنان جوان آکادمی

سرمربی بارسا مجبور است تا به بازیکنان جوان باشگاه در ترکیب تیمش نقش دهد و دشواری بازی‌ها به این مربی اجازه چنین کاری را نمی‌دهد.

6. بازی‌های خارج خانه بیشتر از بازی‌های که بارسا در آن میزبان است.

7. ستین

سرمربی بارسا چند ماه است که به این تیم پیوسته است و هنوز نتوانسته ایده‌های خود را در این تیم به درستی پیاده کند، این مربی اگر موفق نشود در 11 بازی پیشرو ترکیب درست و ایده درست را پیاده کند، قطعاً بارسا قهرمانی را از دست خواهد داد.

مرتبط:

مژده ستین به هواداران بارسا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر