13:33 29 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نیمار جونیور تا حالا درخششی که از او انتظار می‌رفت را در پی‌اس‌جی نداشته است و خاویر پاستوره، هم‌تیمی سابق این بازیکن مدعی است که او در آینده بهتر از حالا خواهد درخشید.

به گزارش اسپوتنیک، نیمار جونیور در سال 2017، با مبلغ 220 میلیون یورو از بارسلونا راهی پاریسن جرمن شد و انتظار می‌رفت این بازیکن درخشش فوق‌العاده در ترکیب این تیم داشته باشد.

عملکرد او اما عادی بوده است و تا حالا نتوانسته درخششی که در بارسا داشت را در این تیم فرانسوی نیز داشته باشد.

نیمار به خاطر این موضوع بارها مورد انتقاد قرار گرفته است، اما خاویر پاستوره بازی‌ساز سابق پی‌اس‌جی از هم‌تیمی سابق خودش حمایت می‌کند و مدعی است که او تا حالا نمایش خوبی داشته است و در آینده بهتر نیز خواهد شد.

او به TyC Sports در این مورد گفت:" نیمار بسیار قوی است، یک مهاجم فوق العاده کامل. او تا حالا عملکرد خوبی داشته است و حتی می‌توانست بهتر از این نیز باشد. من می‌دانم که او فکر می کند شماره یک است و توانایی انجام هر کاری را دارد. اگر او حس خوبی داشته باشد، می‌تواند به تنهایی در مسابقات برنده شود، او این ذهنیت و ویژگی هایی را دارد که می‌تواند در آینده بهترین نمایش خودش را ارائه دهد".

این در حالی‌ست که نیمار خواهان بازگشت به بارسلونا است و می‌خواهد بار دیگر با مسی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بجنگد.

مرتبط:

یک نام عجیب برای جایگزینی نیمار در پاریس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر