03:42 29 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم شیاطین سرخ  به لغو تضمین غذا در تابستان از سوی دولت انگلیس واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنک و به نقل از نشریه انگلیسی «دیلی میل»، در پی تصمیم دولت انگلیس بر اتمام طرح تضمین غذا در تابستان، مارکوس رشفورد در نامه‌ای به مجلس عوام این کشور خواستار تجدید نظر در این مورد شد و واکنش تندی را نسبت به این اقدام دولت انگلیس نشان داده است.

© Sputnik / Владимир Астапкович

او اکنون نامه‌ای طولانی به نمایندگان مجلس انگلیس نوشته که در روزنامه گاردین منتشر شده است. در این نامه که در واقع درخواستی از طرف گلزن شیاطین سرخ است، او خواهان تجدید نظر در قوانین حمایتی به خصوص در زمینه امور غذایی آسیب‌دیدگان انگلیس شده است.

رشفورد در همین رابطه نوشت:«این یک نامه عاطفی از طرف مارکوس رشفورد به نمایندگان مجلس است. این که شما را تشویق می کنم که حرف‌های کودکان را بشنوید و انسانیت را بیابید. خواهش می کنم در تصمیم خود در مورد لغو پرداخت کوپن‌های غذایی تجدید نظرکنید. اگر مهربانی و سخاوتمندی در جامعه ای که در اطرافم بوده،‌ وجود نمی داشت، مارکوس رشفوردی که اکنون می بینید، نیز وجود نمی داشت.»

مارکوس رشفورد‌ از زمانی که ویروس کرونا در انگلیس دیده شد، به حمایت از مردم کشورش آمد. فوتبالیست 22 ساله در هفته های کرونایی و قرنطینه خانگی، از اعتبارش استفاده کرد و از حمایت هزاران نفر در کشورش برخوردار شد. او رقم 20 میلیون پوند جمع‌‌آوری کرد و در اختیار خیریه‌ها گذاشت تا به امور تغذیه افرادی که به خاطر کرونا،‌ دچار لطمه شده‌اند، کمک شود.

 

 

مرتبط:

راشفورد و پیش‌قدم شدن در کمک به کودکان
خبر خوش برای منچستریونایتد؛ بازگشت راشفورد به تمرینات + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر