12:55 15 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر لگناس حضور پیدا کرد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه «اسپورت اسپانیا»، کیکه ستین، سرمربی بارسلونا ترسی از استراحت دادن به بازیکنان کلیدی خود ندارد و می خواهد در بازی های پیش رو از سیستم چرخشی استفاده کند.

ستین در مورد دیدار تیمش برابر لگان می‌گوید که هدف بارسلونا قهرمانی در لالیگا است. او در این خصوص بیان داشت:«لگانس می تواند برای ما دردسرساز شود زیرا آن ها برای بقا تلاش می کنند و مسابقات فعلی از آخرین شانس های این تیم به حساب می آید. لگانس برای ماندن در لیگ امتیاز می خواهد و نمی خواهیم آن ها را دست کم بگیریم. با این حال ما هم می خواهیم فاصله مان را با رئال مادرید حفظ کنیم و بنابراین هدف ما پیروزی در این مسابقه است. هدف ما قهرمانی است.»

سرمربی آبی‌اناری‌ها در بخش دیگری از صحبت‌هایش در مورد فوق ستاره تیمش گفت:«مسی بهترین بازیکن دنیا است. تنها به گل های مسی نباید ارزش داد زیرا پاس گل های او هم تاثیرگذار و حیاتی هستند. مسی مزایای زیادی در اختیار تیم می گذارد. این مسئله که او در 12 فصل متوالی توانسته به رکورد 20 گل زده در لیگ برسد، خارق العاده است. مسی بهترین بازیکن دنیا است و خوش شانس هستیم که او را در بارسلونا داریم

در هفته بیست و نهم لالیگا اسپانیا، ساعت 00:30 بامداد چهارشنبه، بارسلونا در نیوکمپ میزبان لگانس خواهد بود.

 

مرتبط:

مسی بهترین بازیکن هفته لالیگا انتخاب شد + عکس
اتفاق عجیب در بازی ماریورکا – بارسلونا+ عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر