14:16 23 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جایزه پسر طلایی هر ساله به بهترین بازیکن جوان داده می شود.

به گزارش اسپوتنیک، جایزه پسر طلایی هر ساله به بهترین بازیکن جوان داده می شود. در فصل جاری چند بازیکن جوان فراتر از انتظار شده اند که از این میان دو ستاره جوان بوروسیا دورتموند بهتر از دیگران ظاهر شده اند و بیشترین شانس را برای کسب جایزه پسر طلایی دارند.

روزنامه اسپورت اسپانیا از ستاره های جوانی که بیشترین شانس را برای کسب پسر طلایی دارند سخن به میان آورد. بر اساس این گزارش، انسو فاتی ستاره جوان بارسلونا که در فصل جاری پدیده تیم بوده است در فهرست نامزدها قرار خواهد داشت اما رقابت اصلی برای کسب این جایزه بین ارلینگ هالند و جیدون سانچو دو ستاره جوان بوروسیا دورتموند خواهد بود که در فصل جاری عملکرد درخشانی داشته اند و فراتر از انتظار ظاهر شده اند.

در این فهرست همچنین بازیکنانی مثل اریک گارسیا از منچستر سیتی، الخاندرو مارکیزو از یوونتوس، خوان میراندا از شالکه، ابل رویز از براگا، کوبو از رئال مایورکا و رودریگو از رئال مادرید هم حضور دارند. طبق اعلام اسپورت ارلینگ هالند مهاجم جوان بوروسیا دورتموند گزینه اصلی دستیابی به جایزه پسر طلایی است.

این بازیکن در زمستان به بوروسیا دورتموند پیوست اما خیلی زود به ستاره این تیم و بوندسلیگا تبدیل شد و چند رکورد را به نام خود به ثبت رساند. سال گذشته این جایزه به ژائو فلیکس اهدا شد و در ادوار گذشته بازیکنانی چون رونی، مسی، فابرگاس، آگوئرو، ایسکو، گوتزه، ام‌باپه و دلیخت این جایزه را به خود اختصاص داده‌اند.

مرتبط:

فلیکس و هادسون در فهرست جایزه پسر طلایی 2019
نامزدهای دریافت جایزه پسر طلایی اعلام شد؛ «فلیکس» کمی طلایی‌تر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر