17:58 19 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دروازه‌بان پیشین بوکا در تازه‌ترین اظهاراتش در مورد ستاره ولزی رئال مادرید صحبت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، گرت بیل همواره از تمایلش برای ماندن تا 2022 و پایبند ماندن به قراردادش صحبت کرده است. او فصل جاری تنها سه گل به ثمر رسانده و یکشنبه شب در بازی با ایبار نیز تنها 29 دقیقه بازی کرد و سپس مصدوم شد.

در اسپانیا اما بر این عقیده اند که ارتباط بین زیدان و بیل درست نشدنی است و بیل تبدیل به یک معضل برای رئال شده است. لوکو گاتی شب گذشته اما در برنامه ال چیرینگیتو به ستایش و دفاع از ستاره ولزی کهکشانی‌ها پرداخت و گفت:«او یکی از بهترین مهاجمان دنیاست. او در بهترین فرمش غیر قابل مهار است. سرعت و قدرت بدنی او را کمتر بازیکنی دارد ولی زیدان به او کم لطفی می کند.»
این دروازه‌بان کهنه‌کار بوکا در ادامه گفت:«همین اکنون بیل به بارسا برود و کنار مسی بازی کند، آقای گل لالیگا خواهد شد. مسی با پاس های استثنایی اش بیل را بارها در موقعیت گلزنی قرار خواهد داد و هیچکس قادر به مهارش نخواهد بود.. در این شک ندرم که بیل الان در تیمی اشتباهی در حال بازی کردن است.»

گرت بیل سال 2013 بود که به رئال مادرید پیوست ولی از 2018 به بعد شرایط برای او در این باشگاه چندان خوب پیش نرفته است. بیل که همواره در کانون احبار و حواشی قرار دارد، اطمینان زیدان را هم از دست داده است. در واقع او نه محبوب هواداران است و نه در ایده های زیدان جای دارد. شاید تنها حامی او ریاست باشگاه باشد.

مرتبط:

اندام گرت بیل از رونالدو هم آماده‌تر است!
گرت بیل به رکورد 250 بازی با پیراهن رئال رسید! + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر